كدخبر: 9587 بدون دیدگاه

ساخت خانه‌های مهربانی برای مددجویان چمستانی

تاریخ انتشار : ۱۵ مهر ۱۳۹۸ در ساعت: ۱۹:۱۶
ساخت خانه‌های مهربانی برای مددجویان چمستانی

به گزارش قلم ما: رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان چمستان گفت: با مشارکت بسیج سازندگی سپاه، کمک بلاعوض کمیته امداد و آورده مددجویان، دو واحد مسکن مددجویی تحویل داده شد. رمضان علیپور رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان چمستان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از […]

به گزارش قلم ما:

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان چمستان گفت: با مشارکت بسیج سازندگی سپاه، کمک بلاعوض کمیته امداد و آورده مددجویان، دو واحد مسکن مددجویی تحویل داده شد.

رمضان علیپور رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان چمستان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، با بیان اینکه با مشارکت بسیج سازندگی سپاه، کمک بلاعوض کمیته امداد و آورده مددجو دو واحد مسکن مددجویی تحویل داده شد، گفت: برای ساخت هر یک از این واحد‌های مسکونی ۸۰ میلیون تومان هزینه شده است.

او افزود: در تفاهم نامه با سپاه مقرر شده بود هشت واحد مسکن برای مددجویان با مشارکت سپاه، کمک بلاعوض کمیته امداد و آورده مددجو ساخته شود که تاکنون ۷ واحد به بهره برداری رسید.

علیپور با بیان اینکه یک واحد مسکن هم در مرحله نهایی قرار دارد و و آماده تحویل است، گفت: با کمک خیران برای یکی از ایتام زیر پوشش یک واحد مسکن مددجویی خریداری شد.

رئیس کمیته امداد چمستان افزود: ۱۹ واحد مسکن مددجویی، ۶ ماه امسال در این شهرستان تعمیر، تکمیل و بازسازی شده است.
او به ساخت دو واحد مسکن برای مددجویان اشاره کرد و گفت: تاکنون ۷۰ درصد کار ساخت واحد‌ها انجام شده است.

علیپور افزود: ۹۵۰ خانوار در چمستان زیر پوشش کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

همچنین در مراسمی با حضور مسئولان شهرستان عباس آباد دو واحد مسکونی در روستای دراسرا و یک واحد در روستای بخش مرکزی عباس آباد به بهره برداری رسید.

این واحد‌ها با زیربنای ۱۰۰ و ۷۰ متر مربع با اعتبار ۲۰۰ و ۱۴۰ میلیون تومان احداث شد.

بسیج سازندگی شهرستان عباس‌آباد از ابتدای امسال تاکنون ۸ واحد مسکونی با همکاری کمیته امداد امام برای مددجویان ساخته است.

هنری
  • کانال تلگرام قلم ما

    untitled-4
  • تبلیغات

    ۰۴ ۹۸ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳