فاز اول پروژه عظیم سیتی سنتر اکسین شمال آمل افتتاح شد

به گزارش قلم ما : با حضورمسئولان شهرستانی،استانی ،هنرمندان ،ورزشکاران و هنرمندان مطرح کشوری فاز اول پروژه عظیم سیتی سنتر اکسین شمال آمل هلدینگ اکسین افتتاح شد. دکتر طاهری پور:شعارما،اکسین محکوم به موفقیت است دکتر حمید طاهری پور، مدیرعامل هلدینگ اکسین در این مراسم اظهار داشت: در مجموعه اکسین حدود ۳۵۰۰ نفر مشغول به کار […]

به گزارش قلم ما :

با حضورمسئولان شهرستانی،استانی ،هنرمندان ،ورزشکاران و هنرمندان مطرح کشوری فاز اول پروژه عظیم سیتی سنتر اکسین شمال آمل هلدینگ اکسین افتتاح شد.
دکتر طاهری پور:شعارما،اکسین محکوم به موفقیت است
دکتر حمید طاهری پور، مدیرعامل هلدینگ اکسین در این مراسم اظهار داشت: در مجموعه اکسین حدود ۳۵۰۰ نفر مشغول به کار هستند که این مجموعه به صورت کامل خصوصی بوده و به جایی وابسته نیست.
وی ادامه داد: هلدینگ اکسین حدود ۱۰ سال است فعالیت خود را آغاز کرده و زیرمجموعه های کاری و فعالیت های مختلف اقتصادی آن شامل شرکت گسترش تجارت، شرکت گسترش عمران، شرکت گسترش پترو اکسین، شرکت گسترش طب اکسین، شرکت کشت و صنعت دام آمل، شرکت جوجه کشی پرینه نور، موسسه فرهنگی ورزشی اکسین و دهها شرکت و مجموعه دیگر می شود.
طاهری پور بیان داشت: شعاری که همیشه برای اکسین دارم این است اکسین در هر کاری شروع به کار کند محکوم به موفقیت است.
مدیرعامل هلدینگ اکسین با اشاره به پروژه های در حال اجرای این مجموعه افزود: برج بزرگ ساحلی اکسین اهواز در ۳۱ طبقه در حال ساخت است که امکانات هتل ۵ ستاره، سالن های همایش و دیگر امکانات لازم را دارا می باشد.
وی با بیان این که برج تجاری اکسین اهواز را در ۱۷ طبقه داریم، گفت: اکسین زعفرانیه تهران در ۱۲ هزار مترمربع و مجموعه تجاری اداری اکسین جردن تهران را نیز با زیربنای ۹ هزار مترمربع داریم.
طاهری پور با اشاره به این که دفتر مرکزی اکسین تهران در ۴ هزار مترمربع در جردن تهران واقع می باشد، گفت: هایپر اکسین البرز با زیربنای ۷۰ هزارمترمربع با طراحی منحصربفرد در جهان شهر کرج قرار دارد.
مدیرعامل هلدینگ اکسین بیان داشت: اکسین کاسپین در شهرستان ایزدشهر با طراحی امکانات تفریحی و اقامتی در دست اقدام است و اکسین محمودآباد نیز در جاده ساحلی با موقعیتی استثنایی در حال ساخت می باشد.
وی اظهارداشت: اکسین دریاسر مجموعه ای تجاری، رفاهی، گردشگری و اقامتی است که در حال بهره برداری می باشد و اکسین ایزدشهر نیز در یکی از بهترین مناطق توریستی آماده بهره برداری قرار دارد.
طاهری پور با بیان این که مجمتع آفتاب ۳۸ آمل نیز با ۸ هزار مترمربع و امکانات لازم در حال احداث است، تصریح کرد: پروژه سیتی سنتر اکسین شمال آمل با ۲۵ هزار مترمربع در فاز اول در جاده هزار، کیلومتر ۴ آمل به تهران قرار دارد.
مدیرعامل هلدینگ اکسین بیان داشت: این مجموعه در ۵ فاز شامل فضای تفریحی، تجاری، ورزشی، اقامتی و دیگر امور در حال اجرا می باشد که در راستای توسعه گردشگری، رونق اقتصادی منطقه و اشتغالزایی اثرگذاری بسیاری دارد.
وی خاطرنشان کرد: اکسین یک اسم زیبای ایرانی است که از دوره هخامنشی وجود دارد و اسم شهر اهواز و به معنای اکسیژن و پاکی می باشد.
دکتر رضیانی :
در مجتمع سیتی سنتر اکسین شمال بسیاری از برندهای برتر حضور دارند.
دکتر رضیانی، مدیر ارشد هلدینگ اکسین در این مراسم گفت: در مجتمع سیتی سنتر اکسین شمال کار ویژه ای صورت گرفت و بسیاری از برندهای برتر حضور دارند.
وی تصریح کرد: مرکز خرید و مجتمع تفریحی گردشگری سیتی سنتر اکسین شمال منحصر بفرد است و توانست رکوردهایی را به خود اختصاص دهد و از آنجا که آمل زادگاه دکتر طاهری پور می باشد این پروژه از بهترین جای تهران به این نقطه انتقال یافته است.
رضیانی با بیان این که پروژه سیتی سنتر اکسین شمال در مدت ۶ ماه با تمام سختی ها ساخته شد که همه تلاش کردند، اظهارداشت: این پروژه در ۵ فاز است که با ویژگی هایی دارد سالها دیگر در کشورمان تکرار نخواهد شد
در پایان این مراسم با حضور مدیرکل پست مازندران از تمبر پروژه سیتی سنتر اکسین شمال آمل رونمایی و لوح تقدیر شهردار و رییس شورای اسلامی شهر آمل نیز به دکتر حمید طاهری پور مدیرعامل هلدینگ اکسین اهدا شد.