كدخبر: 18601 بدون دیدگاه

گره ای که به دست دولت سیزدهم باز شد/ ورود و پلاک گذاری نخستین خودروی وارداتی به مناطق آزاد کشور در جزیره کیش

تاریخ انتشار : در ساعت:
گره ای که به دست دولت سیزدهم باز شد/ ورود و پلاک گذاری نخستین خودروی وارداتی به مناطق آزاد کشور در جزیره کیش

در ۴۵ امین بهار انقلاب پس از سالها انتظارکیشوندان با تلاش های سازمان منطقه آزاد کیش نخستین خودروی ورودی به مناطق آزاد کشور در جزیره کیش پلاک گذاری شد. به گزارش قلم ما به نقل از روابط عمومی واموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، رحیم سرهنگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به تلاش […]

در ۴۵ امین بهار انقلاب پس از سالها انتظارکیشوندان با تلاش های سازمان منطقه آزاد کیش نخستین خودروی ورودی به مناطق آزاد کشور در جزیره کیش پلاک گذاری شد.

به گزارش قلم ما به نقل از روابط عمومی واموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، رحیم سرهنگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به تلاش و پیگیری های انجام شده توسط معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری این سازمان گفت: براساس مصوبه هیات دولت در ۲۵ مرداد امسال مبنی بر واردات خودروهای تجاری، ون، مینی بوس، اتوبوس و کشنده ها به مناطق آزاد کشور، سازمان منطقه آزاد کیش موفق شد با پیگیری، بندی به این مصوبه اضافه کند که براساس آن مناطق آزاد در اجرای این مصوبه تابع دستورالعمل های مناطق آزاد باشند .

رحیم سرهنگی درادامه افزود: با تلاش های بسیار زیاد و پس از ماه ها  پیگیری شبانه روزی برای اجرایی شدن این مصوبه با ابلاغ آن، موفق به اجرای مصوبه شدیم تا منطقه آزاد کیش نخستین منطقه آزاد ایران در واردات خودرو باشد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اعلام این خبر خوش که مطالبه چندین ساله شهروندان وگردشگران این جزیره بوده است تاکید کرد: نوسازی ناوگان حمل ونقل عمومی کیش یکی از مهمترین نیازهای این جزیره است که خوشحالیم با پیگیری های انجام شده در گام نخست چند دستگاه ون وارد جزیره کیش و پلاک گذاری شد تا روند واردات برای خودروهای تجاری، ون، مینی بوس، اتوبوس و کشنده ها ادامه یابد و ناوگان حمل ونقل عمومی کیش به روز رسانی شود.

وی درادامه اظهار داشت: خودروهای شخصی، سواری وتاکسی ها مصوبه دیگری هستند که به تازگی در هیات دولت تصویب شده و آیین نامه واردات این خودروها نیز در حال طی مراحل تدوین است و امید داریم جزیره کیش در واردات خودروهای شخصی وسواری نیز نخستین منطقه آزاد در پلاک گذاری خودروهای جدید باشد.

گفتنی است مدیرعامل وتیم اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش با حمایت های دبیرشورایعالی مناطق آزاد کشور ، در راستای تامین رفاه شهروندان وگردشگران جزیره کیش وتحقق مطالبه چند ساله کیشوندان که در جهت توسعه گردشگری واقتصادی این جزیره است تلاش های زیادی برای اجرایی شدن این مصوبه انجام دادند واین پیگیری ها همچنان ادامه دارد.

هنری
  • کانال تلگرام قلم ما

    untitled-4
  • تبلیغات

    ۰۴ ۹۸ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳