كدخبر: 9583 بدون دیدگاه

طرح آبرسانی به نور و رویان با صرف ۵۵ میلیارد ریال افتتاح شد

تاریخ انتشار : ۹ مهر ۱۳۹۸ در ساعت: ۱۲:۴۹
طرح آبرسانی به نور و رویان با صرف ۵۵ میلیارد ریال افتتاح شد

به گزارش قلم ما: در ششمین روز از هفته دولت با حضور دکتر علی اسماعیلی نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی، معاون مهندسی و توسعه آبفاشهری مازندران، فرماندار و مدیران شهرستانی، خانواده معظم شهدا، طرح آبرسانی به شهرهای نور و رویان با اعتبار ۵۵ میلیارد ریال به بهره برداری رسید. نماینده مردم […]

به گزارش قلم ما:

در ششمین روز از هفته دولت با حضور دکتر علی اسماعیلی نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی، معاون مهندسی و توسعه آبفاشهری مازندران، فرماندار و مدیران شهرستانی، خانواده معظم شهدا، طرح آبرسانی به شهرهای نور و رویان با اعتبار ۵۵ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی در این مراسم با بیان اینکه مایه مباهات است که امروز شاهد افتتاح این طرح باشیم گفت: در هفته دولت طرحهای خوبی در شهرستان نور و محمودآباد به بهره برداری رسید که در توسعه منطقه موثر بوده است.

دکتر علی اسماعیلی ادامه داد: منطقه نور و رویان دارای مشکلات فراوانی است که با اجرای طرح آبرسانی در این شهرها کمبود آب شرب منطقه برطرف شد.

معاون مهندسی و توسعه آبفاشهری مازندران، نیز در سخنانی به تشریح اجرای طرح آبرسانی به شهرهای نور و رویان پرداخت و گفت: این طرح به منظور زون بندی شبکه آبرسانی این شهرها، افزایش توان تامین و انتقال آب شهر رویان و رفع کمبود آب به ویژه در نقاط مرتفع شهر از سال گذشته در دستور کار قرار گرفت.

مهندس یزدان پناه، با بیان اینکه در این طرح ۶۸۰۰ متر خط انتقال آب احداث شد، ادامه داد: برای اجرای این طرح۵۵ میلیارد ریال اعتبار هزینه و ۶ هزار خانوار از مزایای آن برخوردار شدند.

فرماندار شهرستان نوردر این مراسم، با تبریک هفته دولت اظهار داشت: این هفته فرصتی مغتنم برای معرفی دستاوردها و خدمات دولت خدمتگزار در بخش‌های مختلف عمرانی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و توسعه زیرساخت‌ها در مناطق مختلف شهرستان‌ است.

دکتر شادمان ، ضمن قدردانی از تلاش کارکنان آب وفاضلاب در تامین آب شرب مردم شهرهای نور و رویان افزود: هفته دولت نمادی از وحدت مردم و دولت است که این وحدت، سرافرازی، پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی عزیز را به دنبال خواهد داشت.

هنری
  • کانال تلگرام قلم ما

    untitled-4
  • تبلیغات

    ۰۴ ۹۸ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳