كدخبر: 17374 بدون دیدگاه

حضور پر رنگ مجموعه گردشگری دشت نور در هفتمین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان مازندران

تاریخ انتشار : 28 بهمن 1401 در ساعت: 13:48
حضور پر رنگ مجموعه گردشگری دشت نور در هفتمین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان مازندران

به گزارش پایگاه خبری قلم ما هفتمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری استان مازندران با محوریت سه استان آمل،محموآباد،نور در دانشگاه شمال آمل برگزار شد و مجموعه گردشگری دشت نور برند گردشگری استان مازندران حضوری پر رنگ در این نمایشگاه داشت. سید محمود حسینی پور استاندار مازندران در هفتمین این همایش با بیان این که […]

به گزارش پایگاه خبری قلم ما هفتمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری استان مازندران با محوریت سه استان آمل،محموآباد،نور در دانشگاه شمال آمل برگزار شد و مجموعه گردشگری دشت نور برند گردشگری استان مازندران حضوری پر رنگ در این نمایشگاه داشت.

سید محمود حسینی پور استاندار مازندران در هفتمین این همایش با بیان این که دولت مردمی سیزدهم ریل گذاری روابط بین الملل را تغییر داده است، یعنی روابط بین الملل با اروپا که کلید آن در دست آمریکا است را با کشورهای همسایه تغییر داد، گفت: دیپلماسی متوازن دولت سیزدهم یعنی علاوه بر حفظ ارتباط با غربی ها ، با کشورهای همسایه و شرق نیز روابط ایجاد کنیم.

 

وی با بیان این که دیپلماسی متوزان، منطقه گرایی و توسعه دیپلماسی اقتصادی سه اصل مهم در دولت سیزدهم است، تصریح کرد: به همین دلیل اگر مازندران براساس این سه اصل راهبردی دولت برنامه ریزی نکند، عقب خواهد افتاد، باید مازندران را برای این شرایط آماده کنیم

حسینی پور با بیان این که نیاز امروز مردم ایجاد اشتغال است، گفت: سرمایه گذاران بدانند اقدامات خوبی طی سال های پس از انقلاب افتاده است، اما کافی نیست، چراکه سرعت تحولات بالاست ومازندران باید با سرعت تحولات دنیا حرکت کند.

استاندار ادامه داد: متاسفانه از صنایع مادر در مازندران محروم شدیم، این اشکال است با همت همه نمایندگان، نخبگان و مسوولان در تلاش ایجاد ۲ صنایع مادر در استان هستیم.

وی با تاکید بر این که هر شهرستان مازندران برای کشور نگین توسعه و شکوفایی اقتصادی است، افزود: ورودی مسافران به هر شهرستان این استان چشم گیر است، اما سووال این است که برای ۲ ساعت توقف مسافران در محورهای مواصلاتی استان تاکنون چه کاری انجام شده است.م

فاندار نور در هفتمین همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری سه شهرستان نور،آمل،محمودآباد با اشاره به تدبیر و مدیریت استاندار مازندران،شناسایی و تدوین فرصت های سرمایه گذاری در بخش های کشاورزی، گردشگری و صنایع وابسته به کشاورزی و سازگار با محیط زیست استان در ابعاد مختلف و ارائه به سرمایه گذاران را مهم و ضروری عنوان کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان نور،مهندس احمد توکلی با بیان اینکه با تدبیر استاندار مازندران اقدام موثر و مفیدی در شناسایی و معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان صورت گرفته است، گفت: جذب سرمایه گذاران به صورت شفاف با حل و فصل چالش های سرمایه گذاری در هر منطقه استان به طور یقین حداکثر بهره وری و ثروت را ایجاد می کند.

فرماندار نور، با اشاره به اینکه پنجره واحد برای جذب سرمایه گذاران یک گام مهم در رسیدن به هدف مورد نظر است، تصریح کرد؛ امروز فرصت های سرمایه گذاری در بخش های کشاورزی، گردشگری و صنایع وابسته به کشاورزی و سازگار با محیط زیست استان در همه ابعاد شناسایی و به صورت بسته بندی شده آماده ارایه به سرمایه گذاران است.

مهندس توکلی افزود: شهرستان نور با مساحت ۲ هزار و ۶۷۵ کیلومتر مربع از لحاظ پهنه ای دومین شهرستان وسیع مازندران است، بیان کرد: وجود سه بخش، ۹ دهستان و پنج شهر به همراه مواهب طبیعی بی نظیر، دریا، ساحل، جلگه، جنگل و کوهستان شرایط را برای سرمایه گذاری در نور مهیا کرده است.

فرماندار نور بیان کرد:شهرستان نور براساس سرشماری سال ۱۳۹۵ دارای بیش از ۱۲۱ هزار نفر جمعیت است و خانه دوم بسیاری از هموطنان در پایتخت و دیگر استان ها در شهرستان نور مهیا بوده که نمی توان به آنها عنوان گردشگر یا توریست داد زیرا جمعیتی حدود سه برابر جمعیت موجود را شامل می شود و هم اکنون خدمات خاص مدیریتی در شهرستان نور ارائه خواهد شد.

مهندس نعمت گرجی مدیریت مجموعه تفریحی توریستی دشت نور هم در گفتگو با قلم ما،با بیان اینکه این نمایشگاه فرصتی ارزشمند برای معرفی جاذبه های گردشگری استان مازندران و جذب سرمایه‌گذاران در منطقه است بر لزوم بر پایی این نمایشگاه ها در سال های آتی تاکید کرد.

هنری
  • کانال تلگرام قلم ما

    untitled-4
  • تبلیغات

    ۰۴ ۹۸ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳