كدخبر: 18608 بدون دیدگاه

خروج شرکت لوله‌سازی اهواز از زیان عملیاتی با انعقاد قراردادهایی به ارزش ۶ همت در دوران مدیریت جدید

تاریخ انتشار : در ساعت:
خروج شرکت لوله‌سازی اهواز از زیان عملیاتی با انعقاد قراردادهایی به ارزش ۶ همت در دوران مدیریت جدید

اهتمام هلدینگ صباانرژی در جذب پروژه تامین لوله برای صنایع نفت، گاز و آب، منجر به خروج شرکت لوله‌سازی اهواز از زیان‌دهی شده که در دهه‌های گذشته بی‌سابقه بوده است. به گزارش قلم ما به نقل از روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، شرکت لوله‌سازی اهواز که پیش از این، با زیان انباشته ۸۰۰ […]

اهتمام هلدینگ صباانرژی در جذب پروژه تامین لوله برای صنایع نفت، گاز و آب، منجر به خروج شرکت لوله‌سازی اهواز از زیان‌دهی شده که در دهه‌های گذشته بی‌سابقه بوده است.

به گزارش قلم ما به نقل از روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، شرکت لوله‌سازی اهواز که پیش از این، با زیان انباشته ۸۰۰ میلیارد تومانی مواجه بود، در سال جاری با برنامه‌ریزی و پیگیری مدیرعامل و مدیران ارشد هلدینگ صباانرژی و مدیریت لوله‌سازی اهواز، قراردادهای تامین لوله صنعتی به ارزش بیش از ۶ هزار میلیارد تومان امضا کرد.

مجموع قراردادهای شرکت لوله‌سازی اهواز به بیش از ۶ همت می‌رسد که در فرایند اجرای آن‌ها، ۴۸۳ هزار متر لوله در ابعاد ۱۶ تا ۶۴ اینچ تولید و در اختیار صاحبان صنایع نفت، گاز و آب قرار می‌گیرد.

قراداد تامین ۱۲۵ هزار متر لوله ۴۲ اینچی به ارزش ۳٫۸ همت با شرکت ملی مناطق نفتخیر جنوب و قرارداد تامین ۷۲ هزار متر لوله ۳۰ اینچی با شرکت حفاری شمال به ارزش ۱٫۳ همت از جمله مهترین پروژه‌های لوله‌سازی اهواز است.

 پیش‌بینی می‌شود پروژه‌هایی که در شرکت لوله‌سازی اهواز بر اساس این قراردادهای کاری در حال انجام است، ۲ هزار میلیارد تومان سود برای این شرکت محقق خواهد کرد.

هنری
  • کانال تلگرام قلم ما

    untitled-4
  • تبلیغات

    ۰۴ ۹۸ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳