كدخبر: 18301 بدون دیدگاه

راه اندازی مجهزترین مرکز ترک اعتیاد استان به همت بسیج سازندگی

تاریخ انتشار : در ساعت:
راه اندازی مجهزترین مرکز ترک اعتیاد استان به همت بسیج سازندگی

💢به گزارش قلم ما،سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا؛ مجموعه بازپروری (مرکز ترک اعتیاد ماده ۱۶) استان مازندران در راستای کاهش آسیب های اجتماعی با ورود سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلا در گتاب بابل راه اندازی شده است. 🔹 ظرفیت این مرکز هزار نفر است که در راستای تعامل و هم افزایی سپاه کربلا مازندران با […]

💢به گزارش قلم ما،سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا؛ مجموعه بازپروری (مرکز ترک اعتیاد ماده ۱۶) استان مازندران در راستای کاهش آسیب های اجتماعی با ورود سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلا در گتاب بابل راه اندازی شده است.

🔹 ظرفیت این مرکز هزار نفر است که در راستای تعامل و هم افزایی سپاه کربلا مازندران با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کشور در فاز اول با اعتبار حدود ۳۴میلیارد و ۹۰۰میلیون تومان هزینه شد و در کمتر از یک سال احداث، تکمیل و آماده بهره برداری شده است.

🔹 ارائه خدمات این مرکز به معتادین متجاهر شامل پیش، حین و بعد از درمان می‌شود و در حین پذیرش بیمار، خانواده‌های معتاد متجاهر نیز تحت پوشش قرار خواهند گرفت، همچنین زمینه مهارت آموزی معتادین متجاهر بعد از ترک در این مرکز فراهم خواهد شد.

🔹 افرادی که در این مرکز اعتیاد را ترک می‌کنند با بهره گیری از تسهیلات ماده ۱۸صاحب کسب وکار و درآمد خواهد شد و بهبودیافتگان این مرکز به همت پایگاه‌های مقاومت بسیج تحت پوشش قرار خواهند گرفت تا دوباره در دام اعتیاد گرفتار نشوند.

🇮🇷رسانه بسیج؛ رسانه حقیقت👇

@basijerasaneh

هنری
  • کانال تلگرام قلم ما

    untitled-4
  • تبلیغات

    ۰۴ ۹۸ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳