كدخبر: 18039 بدون دیدگاه

مسوول دفتر استانداری غرب مازندران منصوب شد

تاریخ انتشار : در ساعت:
مسوول دفتر استانداری غرب مازندران منصوب شد

استاندار مازندران در حکمی جهانشیر الهی را به عنوان مسوول دفتر استانداری غرب مازندران به مرکزیت نوشهر منصوب کرد. به گزارش قلم ما، در حکم سید محمود حسینی پور برای الهی آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجربیات ارزنده به موجب این حکم به عنوان مسوول دفتر غرب استانداری مازندران به مرکزیت نوشهر منصوب […]

استاندار مازندران در حکمی جهانشیر الهی را به عنوان مسوول دفتر استانداری غرب مازندران به مرکزیت نوشهر منصوب کرد.

به گزارش قلم ما، در حکم سید محمود حسینی پور برای الهی آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجربیات ارزنده به موجب این حکم به عنوان مسوول دفتر غرب استانداری مازندران به مرکزیت نوشهر منصوب می شوید .

در بخشی از این حکم آمده امید است با اتکال به خدای متعال و رعایت کامل قوانین ،مقررات و بهره گیری از توان علمی و عملی خویش و بهره گیری از همه ظرفیت ها با رعایت قانون مداری ، عدالت محوری و اخلاق مداری و به تأسی از منویات رهبری فرزانه در این سنگر خدمت موفق و پیروز باشید.

 

همچنین استاندار مازندران در این حکم از تلاش های یکساله مظاهر ترخان به عنوان مسوول سابق دفتر استانداری غرب مازندران قدردانی کرد.

الهی دانش آموخته کارشناسی ارشد علوم سیاسی و استاد دانشگاه های شهرستان های نوشهر ،چالوس و نور است .

دفتر نمایندگی استانداری مازندران در اول دی ماه سال گذشته با پیگیری استاندار مازندران با هدف دسترسی آسان مردم غرب استان به مدیران ارشد مرکز مازندران در شهرستان گردشگرپذیر نوشهر راه اندازی شد.

خطرات جاده ای، طولانی شدن رسیدگی به در خواست های اداری و عدم دسترسی آسان به مدیران استانی از دغدغه ها و رویاهای دست نیافتنی غرب مازندران بود که با شکل گیری دولت جهادی سیزدهم و استقرار این دفتر گامی موثر برای جلوگیری از تمرکز زدایی و توزیع عادلانه خدمات در این خطه غربی مازندران برداشته شد.

از زمان راه اندازی این دفتر تاکنون حدود ۱۰ هزار نفر از اقشار مردم این خطه با مسوولان استانی ، مدیران و معاونان ستادی استانداری مازندران در روزهای سه شنبه هر هفته دیدار داشتند و مسوولان از نزدیک پس از شنیدن خواسته های آنان و آشنایی با مشکلاتشان نسبت به رفع مشکلاتشان گره گشایی کردند.

شهرستان های نور ، نوشهر ، چالوس ، کلاردشت ، عباس آباد، تنکابن ، رامسر با برخورداری از ۲۱ شهر ، هزار و ۱۵۰ روستا و جمعیتی دست کم یک میلیون نفر در غرب مازندران قرار دارند.

هنری
  • کانال تلگرام قلم ما

    untitled-4
  • تبلیغات

    ۰۴ ۹۸ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳