كدخبر: 17922 بدون دیدگاه

قشم بوم فرصتی برای همدلی بیشتر / کوچک‌ترین روستای قشم میزبان چهارمین رویداد قشم بوم شد

تاریخ انتشار : در ساعت:
قشم بوم فرصتی برای همدلی بیشتر / کوچک‌ترین روستای قشم میزبان چهارمین رویداد قشم بوم شد

چهارمین رویداد قشم بوم با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در روستای عایشه آباد برگزار شد به گزارش قلم ما، روستای عایشه آباد که با ۳۸ خانوار، کوچک‌ترین روستای قشم واقع در بخش غربی جزیره محسوب می‌شود، شاهد برپایی رویداد قشم بوم بود.مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با حضور در این رویداد ضمن تقدیر […]

چهارمین رویداد قشم بوم با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در روستای عایشه آباد برگزار شد

به گزارش قلم ما، روستای عایشه آباد که با ۳۸ خانوار، کوچک‌ترین روستای قشم واقع در بخش غربی جزیره محسوب می‌شود، شاهد برپایی رویداد قشم بوم بود.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با حضور در این رویداد ضمن تقدیر از عوامل برگزاری قشم بوم، اظهار داشت: قشم بوم فرصتی برای همدلی بیشتر و ایجاد فضایی برای شور و نشاط و پویایی در روستاها است.
عادل پیغامی افزود: وظیفه ما، توجه بیشتر به روستاها به ویژه در غرب جزیره برای ایجاد تعامل بیشتر و معرفی پتانسیل ها و توانایی های این منطقه است.
قشم بوم این هفته در روستای عایشه آباد با پویش نه به پلاستیک با پاکسازی ساحل از ساعت ۷ صبح آغاز شد و با برنامه هایی همچون سالفه با ناخدایان قدیمی، کارگاه آموزشی برای بانوان روستا و مسابقه برای کودکان ادامه یافت.
این برنامه ها در عصر روز جمعه نیز با مسابقه ماهیگیری، اجرای مراسم سنتی عضوا، یامال، شوشی، لیوا، موسیقی محلی جفتی و عودنوازی و با حضور جمع بسیاری از مردم روستای عایشه آباد و روستاهای اطراف ادامه پیدا کرد.
گفتنی است، در این مراسم عادل پیغامی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، سعید اکبریان، معاون فنی و زیربنایی، ادریس راموز، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری به همراه جمعی از مشاوران، مدیران و کارشناسان این سازمان، دهیاران و اعضای شورای دهیاری این روستا و روستاهای اطراف نیز حضور داشتند

هنری
  • کانال تلگرام قلم ما

    untitled-4
  • تبلیغات

    ۰۴ ۹۸ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳