كدخبر: 5195 ۱ دیدگاه

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نور : استفاده از ظرفیت های هنرمندان شهرستان در همایش ملی نیما

تاریخ انتشار : ۱۱ دی ۱۳۹۵ در ساعت: ۲۰:۵۸
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نور : استفاده از ظرفیت های هنرمندان شهرستان در همایش ملی نیما

قلم ما: فرهاد باقری،در گفتگوی اختصاصی با قلم ما اظهار کرد: تنها خواسته ما از ستاد استانی در این همایش استفاده از هنرمندان شهرستان نور بود که این امر محقق شد و قاری،مجری برنامه و گروه موسیقی از شهرستان در این همایش هنر خود را در این به اجرا خواهند گذاشت. وی گفت:فرهنگ سازی و […]

قلم ما:

فرهاد باقری،در گفتگوی اختصاصی با قلم ما اظهار کرد: تنها خواسته ما از ستاد استانی در این همایش استفاده از هنرمندان شهرستان نور بود که این امر محقق شد و قاری،مجری برنامه و گروه موسیقی از شهرستان در این همایش هنر خود را در این به اجرا خواهند گذاشت.
وی گفت:فرهنگ سازی و ترویج و احیاء ادب ولایی استان و سنت های کهن از جمله اقداماتی است که می تواند از بروز گسست فرهنگی بین نسل دیروز ،‌امروز و فردا جلوگیری نماید.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد گفت:اولین همایش ملی نیما زبان و شعر طبری با همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران و همکاری نهادهای فرهنگی و اجتماعی شهرستان از جمله فرمانداری،شهرداری های پنج گانه شهرستان،بخشداران ،ادارات آموزش و پرورش،میراث فرهنگی،کتابخانه عمومی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نور در تاریخ شانزدهم دیماه سال جاری با حضور وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور برگزار میشود.
وی با بیان اینکه از ۲۲ مقاله اختصاصی ارسالی به دبیرخانه همایش ملی نیما ، زبان و شعر تبری داوران ۱۰مقاله را برگزیده انتخاب کردند که در روز برگزاری همایش ارائه می شود گفت همچنین تقدیر از ۴مقاله و رونمایی از کتاب مقالات برگزیده و تقدیری همایش ملی نیما ، زبان و شعر تبری ، به عنوان یکی از بخش های این همایش است .
این مسئول به اهمیت جایگاه نیما یوشیج در شعر و ادبیات پرداخت و تصریح کرد:از آنجایی که نیما فرزند این خطه است تمام تلاش ما بر این است تا همایشی خوب و در شان این شاعر بزرگوار برگزار شود و خدا را شاکریم که این تعامل و همدلی شهرستانی و استانی وجود دارد تا این برنامه خوب برگزار شود .
باقری در ادامه افزود:این مراسم در دو آیتم صبح و عصر برگزار میشود که همراه با برنامه های متنوع فرهنگی و اجرای برنامه های هنری توام است .
وی اشاره کرد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بعنوان سخنران اصلی این همایش است و استاندار محترم ،مدیران کل استانی ،مدیران شهرستانی و انجمن های ادبی استان مازندران از مهمانان این همایش خواهند بود
تنها خواسته ما از ستاد استانی در این همایش استفاده از هنرمندان شهرستان نور بود که این امر محقق شد و قاری،مجری برنامه و گروه موسیقی از شهرستان در این همایش هنر خود را در این همایش به اجرا خواهند گذاشت.

  • حسن۱۸ شهریور ۹۸ ,۲۰:۱۳

    وی شخصینی منافق دارد که ریشه کن هنر است

هنری
  • کانال تلگرام قلم ما

    untitled-4
  • تبلیغات

    ۰۴ ۹۸ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳