كدخبر: 2887 بدون دیدگاه

کسب مقام نخست نمایش (مرگ در زنه) در جشنواره طنز دیالوگ مازندران

تاریخ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ در ساعت: ۲۲:۲۳
کسب مقام نخست نمایش (مرگ در زنه) در جشنواره طنز دیالوگ مازندران

نمایش (مرگ در زنه) کاری از گروه همرهان محمودآباد به کار گردانی آقای حامد مربوط صادق مقام نخست در جشنواره طنز دیالوگ مازندران را کسب نمود . به گزارش خبرنگار قلم ما از شهرستان محمودآباد،نمایش (مرگ در زنه) کاری از گروه همرهان محمودآباد به کار گردانی آقای حامد مربوط صادق مقام نخست در جشنواره طنز […]

نمایش (مرگ در زنه) کاری از گروه همرهان محمودآباد به کار گردانی آقای حامد مربوط صادق مقام نخست در جشنواره طنز دیالوگ مازندران را کسب نمود .
به گزارش خبرنگار قلم ما از شهرستان محمودآباد،نمایش (مرگ در زنه) کاری از گروه همرهان محمودآباد به کار گردانی آقای حامد مربوط صادق مقام نخست در جشنواره طنز دیالوگ مازندران را کسب نمود .
گفتنی است این جشنواره طنز با حضور ٨ گروه تئاتر از شهرهای نور ، نوشهر ، چالوس ، ساری ، آمل و محمودآباد در شهرستان ساری برگزار شد.
نمایش (مرگ در زنه ) برگردان شده به زبان مازندرانی نمایشنامه (مرگ در می زند ) اثر( وودی آلن ) که توسط گروه همرهان و به کار گردانی آقای حامد مربوط صادق یکی از هنرمندان با تجربه شهرستان محمودآباد در جشنواره طنز دیالوگ مازندران شرکت نموده بود با کسب ٨۵% آرای مثبت مخاطبان توانسته مقام نخست این جشنواره را کسب نماید .

هنری
  • کانال تلگرام قلم ما

    untitled-4
  • تبلیغات

    ۰۴ ۹۸ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳