كدخبر: 16523 بدون دیدگاه

رئیس هئیت وزنه برداری شهرستان نور در پیامی فرا رسیدن عید سعید غدیر خم را تبریک گفت

تاریخ انتشار : 27 تیر 1401 در ساعت: 00:47
رئیس هئیت وزنه برداری شهرستان نور در پیامی فرا رسیدن عید سعید غدیر خم را تبریک گفت

رئیس هئیت وزنه برداری شهرستان نور در پیامی فرا رسیدن عید سعید غدیر خم را تبریک گفت به گزارش قلم ما،در متن پیام تبریک جواد اشکرف رئیس هیئت وزنه برداری شهرستان نور آمده است؛ «مَنْ کنْتُ مَوْلَاهُ فَهَذَا عَلِی مَوْلَاه» واقعه غدیر خم بعنوان نقطه تلاقی رسالت پیامبر اکرم (ص) و امامت برترین عید شیعیان […]

رئیس هئیت وزنه برداری شهرستان نور در پیامی فرا رسیدن عید سعید غدیر خم را تبریک گفت

به گزارش قلم ما،در متن پیام تبریک جواد اشکرف رئیس هیئت وزنه برداری شهرستان نور آمده است؛

«مَنْ کنْتُ مَوْلَاهُ فَهَذَا عَلِی مَوْلَاه»

واقعه غدیر خم بعنوان نقطه تلاقی رسالت پیامبر اکرم (ص) و امامت برترین عید شیعیان جهان است که در آن اتمام حجت پایانی و نهایی  پیامبر اکرم برای وصی و ولی قرار دادن حضرت علی علیه السلام رقم می‌خورد .

این روز بزرگ بزرگترین واقعه برای دین اسلام و شیعیان  و عید صراط مستقیم، عید تجلی ولایت ،عید پیمان و عهد ، عید سپاسگزاری از خداوند بی همتا و عید کامل شدن دین ناب محمدی است .

لذا اهمیت این عید غدیر همانطور که در قرآن و روایات متعدد بارها به آن تأکید شده است ، همه شیعیان و مردم باید به سهم خود برای زنده نگه‌داشتن بیشتر این واقعه در تاریخ  و جامعه تلاش نمایند.

اینجانب عید سعید غدیر خم و ولایت حضرت حضرت علی(ع) را به محضر یگانه منجی عالم بشریت  امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، شیعیان و پیروان بحق امامت و ولایت بویژه مردم شریف و قدردان شهرستان نور تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

جواد اشکرف
رئیس هئیت وزنه برداری شهرستان نور

هنری
  • کانال تلگرام قلم ما

    untitled-4
  • تبلیغات

    ۰۴ ۹۸ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳