كدخبر: 14721 بدون دیدگاه

مدیر امور توزیع برق شهرستان نور تاکید کرد:بالاترین حجم عملیات شاخه زنی و خطوط شهرستان در بخش چمستان به اجرا در آمد

تاریخ انتشار : ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ در ساعت: ۲۰:۰۴
مدیر امور توزیع برق شهرستان نور تاکید کرد:بالاترین حجم عملیات شاخه زنی و خطوط شهرستان در بخش چمستان به اجرا در آمد

رئیس اداره توزیع برق چمستان گفت: مانور شاخه زنی برق چمستان با حضور ۹اکیپ عملیاتی و ۹ بالابر با حجم ۴۵ نیروی کار در بخش چمستان عملیاتی شد. به گزارش قلم ما،مانور جهادی با حضورعبدی بخشدار بخش چمستان، ترخان مدیر امورتوزیع برق نور و جعفری رئیس اداره برق چمستان و اکیپ عملیاتی در بخش چمستان […]

رئیس اداره توزیع برق چمستان گفت: مانور شاخه زنی برق چمستان با حضور ۹اکیپ عملیاتی و ۹ بالابر با حجم ۴۵ نیروی کار در بخش چمستان عملیاتی شد.

به گزارش قلم ما،مانور جهادی با حضورعبدی بخشدار بخش چمستان، ترخان مدیر امورتوزیع برق نور و جعفری رئیس اداره برق چمستان و اکیپ عملیاتی در بخش چمستان برگزارشد.

 

علی‌اکبر ترخان در گفت وگو با خبرنگار ما در خصوص مانور جهادی شاخه زنی در بخش چمستان اظهارکرد: مانورشاخه‌زنی با ظرفیت و اکیپ اجرایی از شهرستان‌های معین نوشهر و محمودآباد و استفاده از همکاران و پیمانکاران شهرستان در بخش چمستان اجرایی شد.

وی گفت: هدف از این مانور شاخه‌زنی خطوط ۲۰ کیلو ولت برق بخش چمستان برای افزایش قابلیت اطمینان و پایداری شبکه در ایام پاییز و زمستان است.‌

مدیر امور توزیع برق نور با اشاره به اجرای مانوردرآینده نزدیک تصریح کرد: اداره توزیع برق شهرستان نور مانور تعمیرات خطوط به روش خط گرم(برق‌دار) با هدف افزایش پایداری خطوط و کاهش خاموشی‌های ناخواسته بر روی فیدرهای موجود در بخش چمستان را اجرا می‌کند.

این مسئول با اشاره به اقدام دوره‌ای اداره برق شهرستان نور برای شاخه‌زنی و تعمیرات خطوط بر اساس قرارداد،خاطرنشان‌کرد: اجرای مانورهای جهادی در بخش چمستان برای تسهیل درعملیات با توجه به بالاترین حجم شاخه زنی و خطوط شهرستان در بخش چمستان است.

ترخان در این مانور بر ضرورت رعایت نکات ایمنی توسط افراد و حفظ محیط زیست در شاخه زنی بر اساس جلوگیری از برخورد شاخه با شبکه برق و جمع‌آوری سرشاخه‌‌ها تأکید کرد.

رضا جعفری رئیس اداره توزیع برق چمستان با قدردانی از بخشدار چمستان و حضور همکاران معین از نوشهر و محمودآباد و پیمانکاران و شهرستان برای شاخه‌زنی بخش چمستان اظهارکرد: این مانور با حضور ۹اکیپ عملیاتی و ۹ بالابر با حجم ۴۵ نیروی کار در بخش چمستان عملیاتی شد.

هنری
  • کانال تلگرام قلم ما

    untitled-4
  • تبلیغات

    ۰۴ ۹۸ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳