كدخبر: 14693 بدون دیدگاه

پیام تبریک مدیریت مجموعه تفریحی توریستی دشت نوربه مناسبت آغاز هفته دولت

تاریخ انتشار : ۱ شهریور ۱۴۰۰ در ساعت: ۲۲:۵۶
پیام تبریک مدیریت مجموعه تفریحی توریستی دشت نوربه مناسبت آغاز هفته دولت

مهندس نعمت گرجی مدیریت مجموعه تفریحی،توریستی دشت نور با صدور پیامی، آغاز هفته دولت را به تمامی مسئولین، کارکنان و خدمتگزاران شهرستان تبریک گفت. بنا بر این گزارش قلم ما؛ متن پیام مهندس گرجی به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم هفته دولت، یادآور رشادت، تلاش و مجاهدت های بی بدیل خادمان و فرزندان […]

مهندس نعمت گرجی مدیریت مجموعه تفریحی،توریستی دشت نور با صدور پیامی، آغاز هفته دولت را به تمامی مسئولین، کارکنان و خدمتگزاران شهرستان تبریک گفت.

بنا بر این گزارش قلم ما؛ متن پیام مهندس گرجی به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
هفته دولت، یادآور رشادت، تلاش و مجاهدت های بی بدیل خادمان و فرزندان فداکار و گرانقدر انقلاب اسلامی همچون شهیدان رجایی و باهنر است که در راه باارزش خدمت به ملت عزتمند ایران اسلامی، مظلومانه در خون خود غلتیده و به فیض شهادت نائل آمدند و حقانیت صراط خود را اثبات نمودند.
کار و تلاش، تعهد صادقانه و خدمت خالصانه در میان دلسوزان و علاقمندان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بویژه کارمندان عزیز و زحمت کش دستگاه ها و ادارات به اصلی مهم بدل شده تا ملاک والای خدمتگزاری شایسته به ملت را به نمایش بگذارند.

بدون شک اقدامات و فعالیت های دولت محترم که در مسیر بهبود شرایط اقتصادی، رفاه و آسایش جامعه و با هدف کاهش مشکلات در عرصه های گوناگون با وجود تحریم های ضالمانه  می باشد، مرهون تلاش ها و زحمات بزرگ مردان و زنانی است که در نقاط مختلف میهن اسلامی مشغول انجام خدمت هستند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهیدان دولت رجایی و باهنر، هفته دولت را به تمامی دولتمردان و خدمتگزاران دولت تبریک و تهنیت عرض کرده و از درگاه خداوند متعال برای تمامی مسئولین و کارکنان نظام مقدس جمهوری اسلامی، در تحقق آرمان های والای انقلاب و امام راحل(ره) و حرکت بر اساس گام دوم انقلاب و با توجه به رهنمودهای داهیانه و عالمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، توفیق روز افزون مسئلت می نمایم.

نعمت گرجی مدیریت مجموعه تفریحی توریستی دشت نور
هنری
  • کانال تلگرام قلم ما

    untitled-4
  • تبلیغات

    ۰۴ ۹۸ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳