كدخبر: 12085 بدون دیدگاه

رئیس شورای اسلامی روستای درویشکلا با انتشار پیامی؛هفته بسیج را تبریک گفت.

تاریخ انتشار : ۱ آذر ۱۳۹۹ در ساعت: ۱۷:۵۰
رئیس شورای اسلامی روستای درویشکلا با انتشار پیامی؛هفته بسیج را تبریک گفت.

  ✅به گزارش قلم ما در متن این پیام آمده است: ✅بسم الله الرحمن الرحیم ✅”بسیج لشکر مخلص خداست” ✅این جمله ماندگار بنیانگزار کبیر انقلاب اسلامی چه زیبا جایگاه و اهمیت بسیج را به تصویر کشیده است. و هفته بسیج یادآور ازخودگذشتی های فرزندان رشید ایران اسلامی است که در طول عمر باعزت این نهاد […]

 

✅به گزارش قلم ما در متن این پیام آمده است:

✅بسم الله الرحمن الرحیم

✅”بسیج لشکر مخلص خداست”

✅این جمله ماندگار بنیانگزار کبیر انقلاب اسلامی چه زیبا جایگاه و اهمیت بسیج را به تصویر کشیده است. و هفته بسیج یادآور ازخودگذشتی های فرزندان رشید ایران اسلامی است که در طول عمر باعزت این نهاد مردمی، همواره در قامت تعهد، اخلاص، ایمان و تخصص ایفای نقش نموده اند.

✅بسیج در کنار مردم، همراه مردم و مایه مباهات و افتخار نظام است که در هنگامه های سخت چون ۸ سال دفاع مقدس سلحشورانه از ایران اسلامی دفاع کرد و لحظه های نابی را در تاریخ این سرزمین ثبت نمود و امروز نیز در عرصه ای دیگر و این بار در میدان های فرهنگی، اقتصادی و سازندگی برای آبادانی این آب و خاک در جهاد است.

✅اینجانب ضمن تبریک این هفته به همه بسیجیان به ویژه مردم شریف شهرستان نور که حقیقتا در دوران دفاع مقدس بسیجی وار با شایستگی هرچه تمام تر از میهن عزیزمان پاسداری کردند از درگاه خداوند قادر و متعال برای همگان آرزوی سلامتی، توفیق و سربلندی مسئلت می نمایم.

باباپور رئیس شورای اسلامی درویشکلا

 

هنری
  • کانال تلگرام قلم ما

    untitled-4
  • تبلیغات

    ۰۴ ۹۸ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳