كدخبر: 11912 بدون دیدگاه

در اقدامی فرهنگی بمناسبت هفته مازندران جنگل زیبای کشپل چمستان از وجود زباله پاکسازی شد

تاریخ انتشار : ۱۹ آبان ۱۳۹۹ در ساعت: ۱۷:۱۴
در اقدامی فرهنگی بمناسبت هفته مازندران جنگل زیبای کشپل چمستان از وجود زباله پاکسازی شد

به مناسبت روز مازندران پاک، حریم جاده پارک جنگلی کشپل با حضور دکتر شادمان فرماندار نور،بخشدار چمستان،شهردار وو اعضای شورای اسلامی شهر چمستان ،شهردار رویان ومدیران شهرستان و نیروهای محیط زیست، شهرداری، رئیس ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد. به گزارش قلم ما:فرماندار شهرستان نوراظهار کرد:این مراسم بمناسبت هفته مازندران و طبیعت پاک مازندران […]

به مناسبت روز مازندران پاک، حریم جاده پارک جنگلی کشپل با حضور دکتر شادمان فرماندار نور،بخشدار چمستان،شهردار وو اعضای شورای اسلامی شهر چمستان ،شهردار رویان ومدیران شهرستان و نیروهای محیط زیست، شهرداری، رئیس ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد.

به گزارش قلم ما:فرماندار شهرستان نوراظهار کرد:این مراسم بمناسبت هفته مازندران و طبیعت پاک مازندران برگزار شده است.

علی شادمان گفت:در مسیر طبیعت زیبای لاویج هستیم که یکی از بهترین مناظر طبیعی خدادای در شهرستان نور است که منتهی میشود به آبگرم لاویج،اگرچه زیرساخت های بسیار خوبی در حوزه پاکسازی این منطقه انجام شده است و در مجموع چیزی حدود ۱۰ محل با امکانات فلزی در حوزه پسماند تهیه شده است که اگر مردم زباله ای در ماشین دارند در طبیعت نیاندازند.

وی افزود:امروز در موقعیت پارک کشپل هستیم و باید از شهردار محترم که زحمات زیادی کشیدند تشکر و قدردانی کنیم که محیط کاملا پاکیزه و زیبا است.

فرماندار نور اشاره کرد:امروز همه اینجا جمع شدیم تا هم پیام رسان باشیم و هم عمل کننده تا بتوانیم از محیط زیست بدرستی محافظت نماییم.

شادمان گفت:همه ما موظفیم تا در هر کجا با هر مسئولیتی نسبت به طبیعت پاک تلاش بکنیم تا شان و شخصیت یک منطقه را حفظ کنیم.

وی بیان کرد:توجه به زیبا شناسی و مواهب زیست محیطی و سلامت از شخصیت مردم منطقه است و امروز همه اینجا جمع شدیم تا بگوییم که حفظ محیط زیست از لازمه های توسعه هر منطقه ای است.

این مسئول خاطرنشان کرد:مدیرکل محیط زیست استان که چندماه قبل از این مسیر میگذشت گفت از مردم منطقه،بخشدار محترم و شهرداران و دهیاران قدردانی کرد و شهرستان نور را بعنوان یکی از شهرستان های پاک استان دانست.

شهردار چمستان هم در این مراسم با تقدیر از مشارکت مسئولین در امور شهری و حفظ محیط زیست گفت:نگاه و رویکرد ما امروز در مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر چمستان ناظر بر استقبال از طرح ها و ایده های ابتکاری و خلاقانه شهروندان و صاحبنظران حوزه مدیریت شهری است و سعی می کنیم از همه گروه ها و دسته هایی که با دغدغه حل مشکلات شهری و با هدف عمران و آبادانی شهر قدم پیش گذاشته و برای مشارکت در طرح های نوآورانه اعلام آمادگی می کنند استقبال کرده و از توانمندی های بالقوه آنان استفاده کنیم.

چمن آرا خاطرنشان کرد: امروزه در تمام دنیا مردم به اهمیت حفظ محیط زیست و پاسداشت طبیعت آگاه شده اند و امیدوارم ما نیز به توجه جدی به مشکلات زیست محیطی فارغ از هر گرایش و سلیقه ای در ترویج فرهنگ حفظ محیط زیست بکوشیم و شهر و محیط زندگی مان را پاک و زیبا به آیندگان تحویل دهیم.

هنری
  • کانال تلگرام قلم ما

    untitled-4
  • تبلیغات

    ۰۴ ۹۸ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳