كدخبر: 11620 بدون دیدگاه

شهردار ایزدشهر تاکید کرد:ایزدشهر بهترین فرصت برای سرمایه گذاری/ثبات مدیریتی در آتشنشانی ایزدشهر با نیروهای کاربلد و توانمند

تاریخ انتشار : ۷ مهر ۱۳۹۹ در ساعت: ۱۸:۴۸
شهردار ایزدشهر تاکید کرد:ایزدشهر بهترین فرصت برای سرمایه گذاری/ثبات مدیریتی در آتشنشانی ایزدشهر با نیروهای کاربلد و توانمند

همزمان با هفتم مهرماه، “روز ملی آتش‌نشانی و ایمنی” ، شهرداری ایزدشهر در مراسمی با حضور فرماندار شهرستان نور، امام جمعه، شهردار، اعضای شورای اسلامی و رئیس کلانتری شهر ایزدشهر از پرسنل واحد خدمات ایمنی و آتش‌نشانی شهرداری تجلیل و آئین اعطای نشان و سردوشی به آتش‌نشانان را برگزار کرد.   آتش نشانی شهرداری ایزشهر […]

همزمان با هفتم مهرماه، “روز ملی آتش‌نشانی و ایمنی” ، شهرداری ایزدشهر در مراسمی با حضور فرماندار شهرستان نور، امام جمعه، شهردار، اعضای شورای اسلامی و رئیس کلانتری شهر ایزدشهر از پرسنل واحد خدمات ایمنی و آتش‌نشانی شهرداری تجلیل و آئین اعطای نشان و سردوشی به آتش‌نشانان را برگزار کرد.

 

آتش نشانی شهرداری ایزشهر از سازمان های موفق در استان و در کشور است.

به گزارش قلم ما شهردار ایزدشهر ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد:هفته دفاع مقدس یاد آور شهامت ها و رشادت های شیر زنان و دلاور مردانی است که ایثار و مردانگی را معنا کردند و جانانه در مقابل دشمن ایستادند و ازایران اسلامی دفاع کرده و عزت و افتخار آفریدند.

مهندس تونی در ادامه با اشاره به روز ۷ مهر،روز آتشنشانی و ایمنی افزود:آتش نشانی شهرداری ایزشهر از سازمان های موفق در استان و در کشور است.

 

ثبات مدیریتی در آتشنشانی ایزدشهر با نیروهای کاربلد و توانمند

وی گفت:از سال ۱۳۸۴ شهرداری ایزدشهر تاسیس شد،در ابتدا مدیریت به این نحو نبود و از زمانی که مدیریت آن دست پرسنل شهرداری افتاد آرام آرام نظم و انضباط با ثبات مدیریت در آتش نشانی انجام شد که این ثبات مدیریت سبب شد تا پرسنل و مدیر مربوطه کار خود را با عشق و علاقه انجام دهند.

شهردار ایزدشهر افزود:آتش نشانان شهرداری ایزدشهر خوب،کاربلد ،فعال و توانمند هستند که با داشتن مدیری توانمند بطور منظم و برنامه ریزی درست روزانه تمامی کارها را بموقع انجام میدهند.

تونی گفت:سالانه پرسنل آتش نشانی ایزدشهر در مسابقات استانی و کشوری دارای رتبه و مقام هستند و طی چندسال گذشته در رتبه های اول تا سوم مقام آوردند و در مسابقات جز تیم برتر استان شناخته شدند و در کنار همه این وظایف به اخلاق خود پایبند هستند و جام اخلاق مسابقات را هم ازآن خود میکنند.

صنعت گردشگری بزرگترین صنعت اقتصادی دنیا

شهردار ایزدشهر در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک هفته جهانی گردشگری گفت:صنعت گردشگری بزرگترین صنعت اقتصادی دنیا به شمار میاید و ما هم در منطقه ای زندگی میکنیم که در حقیقت وابسته به گردشگر و توریست هستیم و با تمام مشکلاتی که گریبانگیر ما است ما جز شهرهایی موفق کشور در توسعه گردشگری هستیم و شهر ۷هزار و ۵۰۰ نفری ما دارای ۴۰۰۰ هزار تخت اقامتی است که کمتر شهری در کشور است که این شرایط برایش مطرح باشد.

ایزدشهر بهترین فرصت برای سرمایه گذاری

مهندس تونی تصریح کرد:ایزدشهر با نما و سیمای بصری در کنار مواهب الهی همچون جنگلهای هیرکانی،ساحل و دریا رودخانه زیبا یکی از بینظیرترین فرصت های را برای سرمایه گذاری دارد و ما هم توانستیم این زمینه سرمایه گذار جذب کنیم که کارها در حال انجام شدن است و در کنار همه این امکانات مدیریت شهری ایزدشهر،
سعی کرده است تا سیما و نمای شهری را در الویت قرار دهد تا اگر سرمایه گذاری به شهرمان مراجعه کرد ظاهر و سیمای شهری با ارائه بیشترین خدمات در منطقه به گردشگران ارائه بتوانیم با جذب سرمایه گذار و گردشگر بیشترین نفع را برای مردم منطقه چه از لحاظ اقتصادی و چه از لحاظ اشتغالزایی داشته باشیم.

مهندس تونی ادامه داد:امیدواریم مدیریت کلان کشور،برای بحث مدیریت شهری آیتم های جامع مدیریت شهری را در نظر بگیرند تا شهرداری ها مشکلاتی که در مسیر توسعه شهرها قرار دارد با برنامه های مدیریت جامع شهری برطرف کند.

وی بیان کرد:مطمئنا در شهر ایزدشهر هم مثل خیلی از شهرهای دیگر همه زیرساخت ها گردشگری فراهم نیست و در حوزه جذب گردشگر آیتم های مختلفی وجود دارد که ما بخشی از آن را نداریم اما در کل به نسبت شهرهای گردشگر پذیر و شهرهای مشابه، ما در صدر لیست قرار داریم.

 

توانایی و علم مبنای انتخاب اعضای شورای اسلامی شهر برای شهردار

شهردار ایزدشهر گفت:از روز اول سعی کردیم تا به اتفاق اعضای شورای شهر ایزدشهر یک مسیر درست را برای مدیریت شهری انتخاب کنیم،
انتخاب اعضای شورای اسلامی شهر،انتخاب واسطه ای نبود و مبنای انتخاب شهردار بر اساس توانایی و علم فرد مورد نظر بود و در اینمدت با همدلی و وحدت با اعضای شورای اسلامی شهر سعی کردیم برای همه کارها برنامه ریزی کنیم و وظایف شورا و شهردار را برابر قانون مشخص نماییم.

تونی ادامه داد:سعی کردیم در مدیریت شهری مستقل عمل کنیم و برنامه های شهری را با مشورت اعضای شورا شهر و مردم رصد کنیم ولی تصمیم گیرنده خود ما باشیم،چیزی که از این جلسات بیرون میاید عصاره تصمیم همه ما است تا بتوانیم در جهت رشد و توسعه شهر تلاش کنیم.

کسب جایزه اخلاق نیروهای آتش نشانی ایزدشهر در مسابقات هوگام

حسین غلامی هم در جمع خبرنگاران شهرستان نور و تبریک روز آتش نشانی اظهارکرد: آتش نشانی ایزدشهر ۱۵۸ عملیات در سال ۹۸ اجرا کرد که ۵۵ مورد اطفاء حریق و ۱۰۳ مورد امداد و نجات که در مقایسه با ۶ ماه اول سال ۹۹ در ۹۱ عملیات ۴۵ مورد اطفاء حریق و ۴۶ مورد امداد و نجات بود.
وی گفت: نیروهای آتش نشانی ایزدشهر با برنامه‌ریزی برای حفظ هر گونه عملیات در ارتفاعات کم و ارتفاعات بالا در زمان وقوع حوادث آمادگی لازم را دارند.
مسئول ایمنی و آتش نشانی شهرداری ایزدشهر با اشاره به تمرین روزانه عملیات ورزشی برای آمادگی لازم با توجه به نوع حادثه افزود: تعداد هشت روز متوالی در ماه، روزانه ۳ ساعت تمرین عملیاتی انجام می‌شود و پس از آن تمرین بدنسازی و کار با وزنه از برنامه‌های آتش نشانی ایزدشهر است.
این مسئول با بیان اینکه سال ۸۹ شهرداری ایزدشهر میزبان آتش نشانی شهرهای ساحلی استان بود، اظهارکرد: تیم آتش نشانی ایزدشهر در این مسابقه مقام سوم را کسب کرد و سال ۹۲ نیز بار دیگر با دوتیم، میزبان استان شد که یک تیم مقام سوم و تیم دیگر مقام پنجم استان را کسب کرد.
غلامی با اشاره به مسابقات استانی به میزبانی ساری یادآورشد: تیم آتش‌نشانی ایزدشهر مقام سوم را به دست آورد و پس از آن برای اولین بار با حضور در مسابقات کشوری در یزد به رتبه بیست و دوم دست پیدا کرد.

 

وی با اشاره به مسابقات کشوری به میزبانی ساوه اظهارکرد: آتش نشانی ایزدشهر در تجربه دوم خود در مسابقات کشوری مقام هشتم را کسب کرد و در مسابقه استانی در تنکابن مقام دوم تیمی و در انفرادی به دو مقام دوم و چهارم دست یافت و از بین ۱۰ آتش نشانان برتر استان، چهار نفر از آتش نشانان ایزدشهری حضور داشتند و ۶ آتش نشان دیگر از ۱۳ نفر برتر استان بودند.

مسئول ایمنی آتش نشانی شهرداری ایزدشهر با اشاره به پخش مسابقات هوگام در شبکه استانی و شبکه شما به اسم تازه نفس تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی ایزدشهر در این مسابقه حضور داشتند و به مقام ششم مسابقه دست یافتند و موفق به کسب جایزه اخلاق نیز شدند.

غلامی با اشاره به ۱۶ پرسنل آتش نشانی ایزدشهر اظهارکرد: ۱۲ نیروی عملیاتی، ۳ اپراتور و یک مسئول در آتش نشانی ایزدشهر مشغول خدمت رسانی هستند که محمد مهدی حسین پور، غلامرضا حسین پور، افشین خاکپور از نیروهای اپراتور و مانی خاکپور، صادق بتوان، خلیل غلامی، صابر توسلی، قربانعلی شجاعی، شعبانعلی رفیعی، امیر رفیعی، سیف الله رنجبر، داریوش مفیدی فر، فرامرز خاکپور، مصطفی محمدی از نیروهای عملیاتی و حسین غلامی مسئول آتش نشانی ایزدشهر می‌باشند.
وی با اشاره به دریافت درجه آتش نشانی، محاسبه درجه شهرداری را مدرک تحصیلی، سابقه سنواتی، مدارک بین المللی یا ایثارگری نام برد.

مسئول ایمنی و آتش نشانی شهرداری ایزدشهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا آتش نشان خاطرنشان کرد: در حادثه پلاسکو ۱۶ نفر از همکاران آتش نشان در حال خدمت رسانی به شهادت رسیدند که امیدواریم شاهد حوادث تلخ برای آتش نشانان نباشیم.
گفتنی است حسین غلامی در سال ۸۶ در آتش نشانی شرکت نفت مشغول به خدمت بود که با آزمون کتبی و کسب نمره قبولی وارد آتش نشانی ایزدشهر شد و از سال ۹۱ مسئولیت آتش نشانی شهرداری ایزدشهر را نیز عهده دار شد.
لازم به ذکر است حسین غلامی در سال ۹۹ به عنوان کارمند نمونه شهرداری ایزدشهر نیز معرفی شد

گفتنی است در این مراسم، مسابقه عملیاتی-ورزشی پرسنل واحد خدمات ایمنی و آتش‌نشانی شهرداری ایزدشهر نیز برای نخستین بار برگزار و از نفرات اول تا سوم تجلیل شد.

همچنین از آقای حسین غلامی، مسئول آتش‌نشانی به عنوان کارمند نمونه سال ۱۳۹۹ و آتش‌نشانان نمونه شهرداری ایزدشهر و ایثارگران مشغول بکار شهرداری بمناسبت هفته دفاع مقدس تجلیل به عمل آمد.

در پایان نیز آتش‌نشانان واحد خدمات ایمنی و آتش‌نشانی شهرداری با اهدای گل به مهندس تونی، انتخاب وی به عنوان مدیر برتر استان و شهرستان را تبریک گفتند.

 

هنری
  • کانال تلگرام قلم ما

    untitled-4
  • تبلیغات

    ۰۴ ۹۸ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳