كدخبر: 11341 بدون دیدگاه

فرماندار نور:وقف عملی ارزشمند در جامعه اسلامی است

تاریخ انتشار : ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ در ساعت: ۱۶:۳۳
فرماندار نور:وقف عملی ارزشمند در جامعه اسلامی است

علی شادمان فرماندار نور در آیین بهره‌برداری از ساختمان موقوفه “بچه‌های آسمان نور” (مرکز نگهداری از کودکان و نوجوانان تحت پوشش بهزیستی) و رونمایی از وقف‌نامه‌های موقوفات مرتبط با بیان این که بازتاب وقف و موقوفات در مسائل اقتصادی، سیاسی و اجتماعی جامعه اثرگذار است، ادامه داد: وقف عملی ارزشمند در جامعه است. فرماندار نور […]

علی شادمان فرماندار نور در آیین بهره‌برداری از ساختمان موقوفه “بچه‌های آسمان نور” (مرکز نگهداری از کودکان و نوجوانان تحت پوشش بهزیستی) و رونمایی از وقف‌نامه‌های موقوفات مرتبط با بیان این که بازتاب وقف و موقوفات در مسائل اقتصادی، سیاسی و اجتماعی جامعه اثرگذار است، ادامه داد: وقف عملی ارزشمند در جامعه است.

فرماندار نور در ادامه اظهار کرد: از مسئولین اوقاف استان و کشور که آقای چراغی واقف محترم را مسیری که خیر است، همراهی کردند تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی با بیان اینکه از طرف مردم نور هم از صمیم قلب از آقای چراغی سپاسگزارم، بیان کرد: اقدامات خداپسندانه این واقف فقط در همین یک مورد نیست و در جاهای مختلف حضور دارد، حضور وی برای اورژانس ۱۱۵ در محور صعب العبور شهرستان نور نیز احساس می‌شود.

فرماندار نور به بیان خاطره‌ای از واقف این شهرستان پرداخت و گفت: آقای چراغی در فضای مجازی در سیستان بلوچستان بچه‌ها در هوای گرم اتاقی برای تحصیل ندارند را می‌بیند و مستقیم به آنجا می‌رود و می‌ماند تا قرارداد را ببندند تا این مدرسه ساخته شود، چنین روحیه معنوی و ارزشمندی دارد که برکت است، انشاالله جزای خیر برای وی باشد و مردم هم به صورت مستمر بتوانند استفاده کنند.

شادمان در پایان گفت: از حجت السلام خاموشی هم که از افتخارات کشور است، صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنم.

هنری
  • کانال تلگرام قلم ما

    untitled-4
  • تبلیغات

    ۰۴ ۹۸ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳