كدخبر: 10842 بدون دیدگاه

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران: برگزیدگان اولین جشنواره فرهنگی هنری روجا ویژه بانوان معرفی شدند

تاریخ انتشار : ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ در ساعت: ۱۳:۲۶
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران:  برگزیدگان اولین جشنواره فرهنگی هنری روجا ویژه بانوان معرفی شدند

سمیه قاسمی طوسی از تعیین برگزیدگان نخستین دوره جشنواره روجا، ویژه بانوان استان مازندران خبر داد. ‎ مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با اشاره به ضرورت برگزاری این جشنواره با محوریت بانوان گفت: زنان و دختران مازندران در همه حوزه ها استعدادهای ویژه دارند و برگزاری چنین برنامه هایی در حقیقت فرصتی است […]

سمیه قاسمی طوسی از تعیین برگزیدگان نخستین دوره جشنواره روجا، ویژه بانوان استان مازندران خبر داد. ‎

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با اشاره به ضرورت برگزاری این جشنواره با محوریت بانوان گفت: زنان و دختران مازندران در همه حوزه ها استعدادهای ویژه دارند و برگزاری چنین برنامه هایی در حقیقت فرصتی است تا این استعدادها شکوفا شود.

وی در ادامه گفت: از آنجایی که حوزه هنر و فرهنگ یکی از حوزه هایی است که استعدادهای زنانه در این بخش فراوان بوده، طرح برگزاری جشنواره روجا ویژه بانوان در ذهن ما شکل گرفت و با همکاری سازنده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران موفق شدیم دور نخست این جشنواره را به پایان برسانیم، هرچند کرونا شیرینی این برنامه برجسته حوزه بانوان را کم کرد از این نظر که امکان برگزاری یک اختتامیه در شان بانوان ارزشمند استان را نداشتیم.

عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز در همین رابطه گفت: این اداره کل با همکاری دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران، اولین جشنواره فرهنگی هنری روجا ویژه بانوان مازندران را برگزار کرد.

وی همچنین اظهار داشت: این جشنواره با محوریت پوسترسازی، کارتون و کاریکاتور، عکاسی، طراحی و نقاشی در موضوعات زنان، سرمایه اجتماعی و فرهنگ عمومی، زنان ، حقوق شهروندی و امید به آینده، و… در سطح استان با اعلام فراخوان، دریافت و داوری آثار برگزار شد.

گفتنی است، سمانه شیرازی، نگین نصیرایی، زینب آهنگران، سرور تنهایی و سعیده خورسندی به عنوان برگزیدگان این جشنواره شناخته شدند.

هنری
  • کانال تلگرام قلم ما

    untitled-4
  • تبلیغات

    ۰۴ ۹۸ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳ ۰۳